Užitečné tipy pro návštěvu Disneylandu

Obrázek Mickey Mouse

Pro návštěvníka Disneylandu, který na místo dorazil poprvé, může být orientace trochu problematická. Proto mu ve zvládnutí může pomoct několik užitečných tipů, jež pochází od zkušenějších návštěvníků.

Na prvním místě je nutné zmínit FastPass, což je asi nejúčinnější věc, jak se vyhnout otravným frontám. Jedná se o jakýsi lísteček, který si vezmete na pokladně (je po nich poměrně velká poptávka). Následně vyhledáte automat u vámi vybrané atrakce a kartičku použijete, načež se dozvíte přesný čas, kdy se máte k atrakci vrátit zpátky. Po další půl hodinu nebo hodinu se tedy věnujete svému programu a poté se vrátíte zpět, kde jste přednostně vpuštěni dovnitř a čekáte maximálně několik málo minut.

Nebojte se do Disneylandu vyrazit i ve špatném počasí. I na tuto variantu jsou pořadatelé připraveni a tak je většina atrakcí zastřešena. Navíc je park podstatně volnější než ve slunečných letních měsících, což je výrazné plus pro ty, kteří neradi vystávají fronty.

Celodenní pochodování po rozlehlém areálu je únavné jak pro děti, tak i dospělé. Právě proto je doporučováno využívat služeb vláčku, jež vás může přiblížit k atrakci a ještě si během jízdy odpočinete.

Samozřejmě existují i další způsoby, jak se vyhnout frontám, které asi nejvíce znepříjemňují návštěvu tohoto zábavního parku. Kolem třetí hodiny se lidé koncentrují na průvod na Main street, fronty tedy lehce prořídnou a je lehčí se dostat na oblíbené atrakce. To samé platí pro dobu při zahajování otevírací doby, kdy je park ještě relativně prázdný.>>> >> Zájezdy do Disneylandu od 4900 Kč, vyberte si <<<