Lístky, vstupenky a ceny v Disneylandu Paříž

Z právě probíhajících 15. narozenin parku těží především nejmenší děti, ale také jejich rodiče. Pokud si totiž rodina naplánuje výlet do EuroDisneylandu v obrobí mezi 20. březnem a 6.listopadem 2008, má jejich dítě do sedmi let vstupenku a ubytování ve zdejším hotelu zadarmo.

Ostatní ale samozřejmě platit musí, přičemž lístky je možné zakoupit s menší přirážkou na místě a nebo dopředu po internetu. Takto objednaný lístek pak není na určité datum, nýbrž většinou platí po celý rok. Co se cen týče, dospělý zaplatí £34, děti od 3 do 11 let jen o něco málo méně - £29.

Park není příliš vhodný pro jednodenní návštěvu, proto bude možná lepší uvažovat o dvou či třídenní vstupence. Pro dospělé je cena dvoudenní £75 a třídenní £93. Děti v rozmezí 3 a 11 let zaplatí £64 za dva dny a £79 za tři dny strávené v parku.

Vstupenky pak mají také své kamenné předprodejní místa, ty ale najdete pouze ve Francii a Velké Británii a to většinou v každém Disney obchodě.>>> >> Zájezdy do Disneylandu od 4900 Kč, vyberte si <<<